O nas

Działamy by pomóc w rozliczeniu niezapłaconych wierzytelności. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób i firm chcących odzyskać pieniądze jak również do dłużników.

Firma Wexel

Nasz firma została została stworzona jako odpowiedź na potrzeby firm i osób fizycznych, które nie mogły poradzić sobie z nierzetelnymi i nieuczciwymi kontrahentami. Początki działalności nie były łatwe, tym bardziej, że opinie o firmach windykacyjnych były bardzo niekorzystne. Od zawsze stawialiśmy na najwyższą jakość usług i profesjonalizm w działaniu. Przez wiele lat udowodniliśmy sobie, naszym klientom, ale też i dłużnikom, że windykacja nie musi się źle kojarzyć. Poprzez skuteczne techniki negocjacyjne w windykacjach polubownych oraz doświadczenie w postępowaniach sądowo - egzekucyjnych, pomogliśmy wielu podmiotom wyjść z trudnych sytuacji, a sami odczuwamy głęboką satysfakcję z osiąganych wyników.

fiema windykacyjna Kraków

Usługi świadczone w oparciu o literę prawa

Firma Wexel świadczy usługi windykacyjne tylko i wyłącznie w oparciu o literę prawa. Nasze wszelkie działania, pomimo, że dość często śmiałe i czasem nawet nietypowe zawsze są zgodne z obowiązującym w Polsce prawem. Jesteśmy rzetelną firmą dobrze kojarzoną na rynku wierzytelności, posiadającą grono zadowolonych klientów.

Prawie 20 lat doświadczenia
w usługach windykacyjnych

Konsultacje zarówno dla osób chcących odzyskać swoje pieniądze jak i dłużników szukających wyjścia z sytuacji. Zadzwoń już tera a znajdziemy skuteczne i zgodne z prawem rozwiązanie Twojego problemu.

Zadzwoń do nas ze swoim problemem: +48 508 789 759

Prawie 20 lat doświadczenia w usługach windykacyjnych

Konsultacje zarówno dla osób chcących odzyskać swoje pieniądze jak i dłużników szukających wyjścia z sytuacji. Zadzwoń już tera a znajdziemy skuteczne i zgodne z prawem rozwiązanie Twojego problemu. Zadzwoń do nas już teraz!